Apie mus

Apie įmonę

RALKO – įmonė, dar 2005 metais veiklą pradėjusi nuo nestandartinių baldų gamybos ir šiandien siūlanti stumdomų durų sistemas, furnitūrą, baldus svetainei, virtuvei, biurui ar prekyvietėms. 2012 metais sukurtas naujas prekinis ženklas LEDLT: į teikiamas paslaugas įtrauktas ir LED apšvietimas, imta prekiauti LED juostomis, profiliais, pastaraisiais metais tampančiais neatsiejama namų interjero dalimi.

Baldai

Nuolatinis tarptautinių baldų parodų lankymas ir dalyvavimas jose, nuoseklus domėjimasis naujomis tendencijomis baldų pramonėje suteikia mūsų įmonei konkurencinį pranašumą ir išskirtinumą. UAB „Ralko“ dirbantys specialistai padės ne tik išsirinkti kokybiškas ir patvarias medžiagas korpusiniams baldams, bet ir pasiūlys individualų projektą, atitinkantį naujausias dizaino tendencijas, ergonominius reikalavimus bei kliento poreikius.

Slenkančios sistemos

Ieškantys naujos spintos, drabužinės ar planuojantys namų zonas atskirti pertvaromis nori ne tik įsigyti kokybišką produktą, derantį prie jau esamo būsto interjero, bet ir laukia profesionalo konsultacijos – kad įsigytas daiktas būtų ilgaamžis, o medžiagų, spalvų, stilistikos pasirinkimas būtų tinkamas. UAB „Ralko“ gaminamoms stumdomų durų spintoms bei pertvaroms naudojamos žinomų gamintojų – „Slider“ ir „Indeco“ – aliuminio sistemos, siūlomas platus profilių, plokščių, išskirtinio dizaino stiklų ir veidrodžių asortimentas.

Led apšvietimas

Ypatingą reikšmę namų, biuro interjere užima apšvietimas, teisingai parinktas jis suteiks Jūsų namams jaukumo, darbinėje erdvėje – funkcionalumo. Bendradarbiaujant su interjero dizaineriais ir architektais, gimstančios inovatyvios LED apšvietimo panaudojimo idėjos, sėkmingai realizuojamos praktikoje. Įmonė jau keletą metų į daugelį baldų integruoja taupų, modernų ir ilgaamžį LED šviesos diodų apšvietimą.